WAŻNE INFORMACJE !

WAŻNE INFORMACJE !
Rajd już za niecałe 2 miesiące. Patrząc na sytuację w kraju i na świecie raczej nie „dadzą nam zrobić” rajdu w takiej formie jak odbywał się w latach 2010 – 2019.
Jak pisaliśmy niedawno – prawdopodobnie zaległa 11 edycja odbędzie się „on – line”.
Co to oznacza?
Po piewsze – spakowaliśmy pakiety startowe i lada dzień wysyłamy je do Was pocztą. U nas już leżą rok. W pakiecie startowym znajduje się: koszulka, smycz, naklejka na moto, ulotki i wizytówki od sponsorów, długopis.
Po drugie – trasy rajdu (łatwa i trudna) i karta zadań udostępniona zostanie na stronie rajdu ( www.tiris.pl ) w piątek 23.04.2021 r.
Po trzecie – każdy z Was będzie miał 2 tygodnie na przejechanie trasy rajdu w dogodnym dla siebie terminie i odesłanie nam wypełnionej karty zadań (nieprzekraczalny termin to 8.05.2021 r). Start rajdu będzie zlokalizowany w Smerzynie. Dokładnie – z przed bramy ośrodka harcerskiego.
Po czwarte – my dajemy sobie tydzień czasu na podliczenie punktów (do 15.05.2021 r.). Po tym czasie ogłosimy zwycięzców rajdu Pałuk oraz zwycięzców w GP.
Po piąte – wysyłamy paczki z nagrodami i pucharami najlepszym !
Ogarniamy już trasy na rajd Pałuk „on-line”.
Niestety wszystkie zadania na takim rajdzie będą „bezobsługowe”. Czy gorsze? Robimy wszystko aby były ciekawe i fajne! Odwiedzicie wiele zajeb…ch miejsc. Dlatego trasa / trasy będą wybiegać daleko poza granice Pałuk. Reszta niech będzie niespodzianką.
Obserwujcie stronę rajdu na www.tiris.pl oraz info na fb.
Przy pakowaniu paczek mogliśmy popełnić jakiś błąd. Już teraz za to przepraszamy. Jesteśmy tylko ludźmi. Jeżeli ktoś od zeszłego roku zmienił miejsce zamieszkania niech do nas szybko dzwoni- bo paczka „dojdzie na stary adres”.