RAJD PAŁUK Edycja XI – 25.04.2020

RAJD PAŁUK Edycja XI – 25.04.2020

Już 25 kwietnia 2020 roku odbędzie się XI edycja Rajdu Pałuk. Wzorem lat ubiegłych trasa asfaltowa będzie podzielona na dwie kategorie:

  1. Trasa „ASFALT ŁATWA” (100 % asfaltu na trasie) gdzie wystartować mogą wszelkiego rodzaju motocykle szosowe typu ścigacz, chopper a także wszelkiego rodzaju OLDTIMERY
  2. trasa „ASFALT TRUDNA” (na trasie trudnej pojawić się mogą odcinki szutrowe, drogi polne itp.) to propozycja dla motocykli typu dual sport oraz ciężkich enduro.

Rajd Pałuk to przede wszystkim zabawa. Staramy się, aby zadania były zorganizowane tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Będą zadania sprawnościowe na motocyklu, zagadki, zadania na spostrzegawczość oraz wiele innych o których nie chcemy teraz pisać. U nas pasażer ma również możliwość uczestniczenia w pełni w Rajdzie!

W 2020 roku trasa łatwa będzie wiodła po całkowicie nowych terenach. Zwiedzimy Pałuki w miejscach w których jeszcze nie byliście. Pokażemy Wam ciekawe miejsca, które często są oddalone od zazwyczaj uczęszczanych szlaków.

Na trudnej odwiedzicie „stare dobre żwirownie” i miejsca znane z fajnych zadań jak i pojedziecie w całkowicie nowe tereny gdzie zadań na tej trasie jeszcze nie organizowaliśmy. Może się zdarzyć, że o miejscach na podium będzie decydowało zadanie sprawnościowe, które będzie odbywało się na placu…asfaltowym. Wtedy kostki nie pomogą))

Zapisy niebawem. Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny na www.tiris.pl

Ci z Was, którzy chcą do nas przyjechać już w piątek (24.04.2020) mogą sobie zarezerwować nocleg w Ośrodku HOW Smerzyn, gdzie od kilku lat zorganizowany jest start i meta Rajdu Pałuk. Ceny przystępne, jedzonko dobre. Proponujemy zapoznać się z ofertą ośrodka www.howsmerzyn.pl (rozmawiać bezpośrednio z Nikodemem).