RAJD PAŁUK 2018 – KLASYFIKACJA KOŃCOWA

RAJD PAŁUK 2018 – KLASYFIKACJA KOŃCOWA

Klasyfikacja trasy trudnej Rajd Pałuk 2018
1.Tomasz Iwanowski  Swrzędz
2. Kamil Jankowski  Kostrzyn
3. Michał Dutkiewicz  Adolfowo
4.Tomasz Swędrak   Osjaków
5.Witek Jędrzejak   Poznań
6.Marcin Szczepaniak   Kostrzyn
7.Mariusz Domagała   Stanisławów
8.Mateusz Szymański   Kostrzyn
9.Piotr Gawron Królikowo
10.Eryk Berdys  Garnek
11.Przemysław Kantorski   Kostrzyn
12.Daniel Chodak  Osjaków
13.Mikołaj Zbonik  Osielsko
14.Paulina Bielak Krześnica
15.Kamil Zbonik  Wysoczka
16.Marcin Rosiński  Toruń
17.Rafał Bąbała  Warszawa
18.Marcin Machońka  Kostrzyn nad Odrą
19.Filip Zbonik   Wysoczka
20.Stanisław Rydel Starowa Góra
21.Marcin Nowak  Częstochowa
22.Zuzanna Piechocka   Bożejewiczki
23.Maciej Rogowski  Tomnice
24.Cezary Sawicki    Kostrzyn nad Odrą
25.Słapkowski  Michał    ?
26.Andrzej Miller Brzeg
27.Krzysztof Minge  Nowy Tomyśl
28.Justyn Kołpowski ? Poznań
29.Rafał Kocharski Grodziska / Strzelce Krajeńskie
30. Jacek Jezierski    ?
31.Michał Bolek Głowaczów?
32.Jakub Makarewicz Toruń
33.Kamil Krzyżan Niestronno
34.Grzegorz Sękowski  Wejherowo
35.Łukasz Krzak  Krotoszyn
36.Kamil Cywiński Niestronno
37.Jakub Jasiurkowski  Bożejewiczki
38.Tomasz Szóstak Brześć Kujawski
39.Piotr Mielczarek  Mokra? Wieś
40.Magdalena Wajroch  Wysoczka
41.Tomasz Ogryczak  Gdynia
42.Adrian Jóźwiak  Leszcze
43.Jakub Ignaciuk  Żnin
44.Rafał Marzygliński   Toruń
45.Grzegorz Krzak   Krotoszyn
46.Jarosław Półtorak  Poznań
47.Przemysław Charyton  Błażejewo
48.Stanisław Filbranot  Starogard Gdański
49.Tomasz Stręgiel Łódź
50.Maciej Szubert Bydgoszcz
51.Krzysztof Kuc   Medyka
52.Marcin Kołodziejski?  Gniew
53.Agnieszka Kseba  ?
54.Alicja Szóstak Brześć Kujawski
55.Robert Sierakowski Sieradz
56.Wiesław Słupiński ? ?
Reszta kart było „nieczytelnych”.

 

KATEGORIA TRANSALP RAJD PAŁUK 2018r.
1.Tomasz Swędrak
2.Mariusz Domagała
3.Przemysław Kantorski
4.Daniel Chodak
5.Stanisław Rydel
6.Marcin Nowak
7.Andrzej Miller
8.Krzysztof Minge
9.Jacek Jezierski
10.Michał Bolek
11.Jakub Makarewicz
12.Tomasz Szóstak
13.Tomasz Stręgiel
14.Robert Sierakowski
15.Alicja Szóstak
KLASYFIKACJA TRASY ASFALT ŁATWA RAJD PAŁUK 2018
1.Jarek Robak  Poznan
2.Karol Sudoł    Kostrzyn
3.Robert Janeczk   Bydgoszcz
4.Waldemar Grześkowiak Barcin
5.Radosław Szymański Biedrusko
6. Piotr Koller Solnica
7.Martyna Kondratowicz Poznań
8.Mariusz Stalewski Toruń
9.Jakub Musioł Kostrzyn
10. Robert Lange Nowy Tomyśl
11.Roman Smaglewski Luboń
12. Paweł Grząka Kostrzyn
13.Tomasz Fietz Poznań
14.Marcin Dutkiewicz Kaczory
15.Krzysztof Skibbiński Warszawa
16.Mariusz Gomoła Kamionki
17.Michał Wojtkowiak? Gdańsk (karta mało czytelna)
18.Piotr Ziółkowski
19.Bartosz Szambelan Łabiszyn
20.Michał Zienkiewicz Gdynia
21.Daniel Ludwiczak Kostrzyn
22.Sebastian Woźniak Barcin
23.Magdalena Kondratowicz Poznań
24.Paula Serafin Łabiszyn
25.Piotr Znajmiecki Gdańsk
26.Michał Jagła Bydgoszcz
27.Karolina Ochocka Szydłowo
28.Szymon Sołek Tuczno
29.Sławomir Kieszczyński Kalisz
30.Bogumiła Kochańska Warszawa
31.Joanna Kazimierczuk Gdańsk
32.Mikołaj ?  Bożejewiczki
33.Anna  Drozdowska Wolice
34.Dominik Mice? Chodzież (karta mało czytelna)
35.Piotr Wiese Wyszyny
36.Dawid Binio Bydgoszcz
37.Włodzimierz Zimiecki Rawa Mazowiecka
38.Karol Kozak Barcin
39. Wojciech Pekowski Golub Dobrzyń
40.Łukasz Szczepankiewicz Barcin
41.Marcin Hryckiewicz Kostrzyn
42.Bartłomiej Ratajczak Bydgoszcz
43.Tomasz Stanisławski Zgierz
44.Tomasz Dębski Barcin
45.Łukasz Ania Chrzanowscy Gdańsk
46.Maciej Radke Warszawa
47.Witold Potaczek Poznań
48.Arkadiusz Górek Tłuszcz
49.Olgierd Ochocki Szydłowo
50.Mateusz Mielcarek Gdańsk
51.Eliza Dutkiewicz Kaczory
52.Wioletta Tomczak Gdańsk
53.Mateusz Lewandowski Gdańsk
54.Robert Marciniak Bydgoszcz
55.Jacek Pawlicki Bydgoszcz
56.Anna Lewandowska Gdańsk
57.Robert Drozdowski Wolice
58.Piotr Maslej Skwierzyna
59.Jarosław Jach Gdańsk
60.Magdalena ? Gdańsk ( karta mało czytelna)
61.Piotr Wojdan Inowrocław
62.Mariusz Slyczeski Gniezno
63.Marek Noske Mogilno
64.Krystian Woźnicki Barcin
65.Krzysztof Piłat Niwy
66.Marcin Urysiak Daszyna
67.Jacek Marciniak Bydgoszcz
68.Oliwia Binio Bydgoszcz
69.Marek Smolny Łódź
70.Remigiusz Buczek Pakość
71.Michał Kurek Krotoszyn
72.Szymon Silakowski Września
73.Aleksander ?Chodzież
74.Bartosz Sałek Tuczno
75.Dominik Nowicki Ojrzanowo
76.Jarosław Stachowiak Skórzewo
77.Albert Fira Radziejów
78.Arkadiusz Molenda Gniewkowo
79.Maksymilian Piłat Niwy
80.Kozłowski Hubert Żnin
81.Jacek Skurtys
82. Tomasz Rzempołuch Kobyłka
83.Janusz Boguszewski Tuczno
84.Filip Bizon Jeżewice
85.Bartosz Śledzik Barcin
86.Paweł Kinowski Barcin
87.Mirosław Dzudzewicz Kostrzyn
88.Anna Zajachowska Bydgoszcz
89.Kacper Bizon
90.Sebastian Nowicki Ojrzanowo
91.Daniel Bizon Jeżewice
92.Dariusz Nosal Nowe Dąbie
93.Marcin Moraczewski Królikowo
Reszta kart nieczytelna lub brak.